1. #1

  MP4 lere Altyazı Ekleme  --------------------------------------------------------------------
  Altyazıyı eklemek için Nero Burning Rom un içerisinde bulunan yararlı bir araçtan faydalanıcaz.Başlattaki nero menüsünden de rahatlıkla bulabileceğiniz Nero Recode programı işimizi görecektir.Eğer neronun eski sürümlerini veya kısıtlanmış bir sürümünü kullanıyorsanız bu program içerisinde bulunmayabilir.  öncelikle programı çalıştırdığınızda gelen pencereden yapacağınız işlemi seçmelisiniz.burdan "DVD ve Videoları Nero Digitale Çevir" seçeneğini seçiyoruz.

  gelen kısımda altyazıyı ekleyeceğimiz videoyu sağ üstte bulunan "Dosyayı İçe Aktar" butonundan seçiyoruz ve ekliyoruz.

  video ekleme işlemi bittikten sonra pencereyi kapatıyoruz ve videomuz sol kısımda beliriyor.dilerseniz video kalitesini arttırıp azaltabilirsiniz burdan.ardından altyazı ekleme işlemine geliyoruz.bunun için alt kısımda bulunan "Altyazı" sekmesine geçiyoruz ve açılır menüden "Yeni altyazı oluştur" seçeneğini seçiyoruz.

  gelen pencerede "Varolan bir dosya aç" seçeneği ile altyazı dosyamızı seçiyoruz.Arkasından ise sol alt kısımda bulunan dil seçeneğini Türkçe olarak seçiyoruz.dilerseniz bu pencereden altyazı ile ilgili ayarlamaları(pozisyon,büyüklük,yazıtipi vb) yapabilirsiniz.tamam diyerek pencereyi kapatıyoruz.

  Artık işlemimiz tamamdır ileri dediğimizde bize video dosyamızı kaydedeceğimiz konumu seçmemizi isteyecektir.Yazdır butonuna bastıktan sonra video kayıt işlemi başlicak ve içerisine altyazıyıda ekleyecektir.Kaydetme işlemi bittikten sonra filminiz kullanıma hazırdır.Takıldığınız yeri bu konudan sorabilirsiniz.
  Bir önceki konumuz olan «Merhaba Arkadaslar bedava sms atıcı ıstedıgınız numaradan ıstedıgınız numaraya gel» konumuzunda ilginizi çekeceğini düşünerek incelemenizi tavsiye ederiz.

 2. #2
  sürüm ve link versen daha iyi olur

Benzer Konular

 1. Navicattan Npc lere İtem EKleme Ve Kaldırma Bilmeyenler İçeri.!!
  By ConyQuest in forum Metin2 Pvp Server Kurulum
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 18-04-13, 22:23
 2. Vps-Dedicated: Navicat+Putty+filezilla Npc ekleme düzenleme gm lik ekleme silme ayarları yapılrrr
  By xdasss in forum Metin2 Private Server Tanıtımları
  Cevaplar: 8
  Son Mesaj: 07-11-12, 19:45
 3. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 17-01-11, 20:01
 • UYARILAR
 • 5651 sayılı kanunun ilgili maddesine göre üyeler yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
 • SİSTEM BİLGİLERİ
 • vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd © 2014
  Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.1