1. #1

  LoL Rehber|Her Yönüyle Aatrox Rehberi|Asane  [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
  - - - - - - -
  [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

  (Açmak İçin YAZIYA Tıklayın.)


  Kan Kuyusu
  Aatrox Can tüketen bir yetenek kullanırken, kendine verdiği hasarı Kan Kuyusu'na depolar. Ölümcül hasar aldığında, Aatrox kuyudan kan çekerek kısa bir süre içinde can yeniler. Ek olarak, kuyuda bulunan her %2 kan için %1 Saldırı Hızı kazanır.

  Karanlık Uçuş
  Bedel: Mevcut Can değerinin%10 kadarına mal olur
  Menzil: 600
  Aatrox havalanıp hedef noktaya darbe indirerek, çarpma alanının ortasındaki rakiplerin hasar görmesine ve savrulmasına yol açar.
  Aatrox havalanır ve hedef noktaya inerek, yakındaki tüm rakiplerin 70/115/160/205/250 (+60% ek Saldırı Gücü) fiziksel hasar almasına, çarpma noktasının merkezindeki rakiplerin 1 saniyeliğine havaya savrulmasına yol açar.

  Can Alan / Kan Bedeli
  Bedel: Bedelsiz
  Menzil: Kendin
  Açıkken, Aatrox her üçüncü saldırısında kendi Canı pahasına ilave hasar verir. Kapalıyken, Aatrox her üçüncü saldırısında Can yeniler.
  Kapalıyken Aatrox Can Alan'dan yararlanır; açıkken ise Kan Bedeli devreye girer ve Can Alan kalkar.
  Can Alan: Aatrox her üç saldırıda bir 20/25/30/35/40 (+25% ek Saldırı Gücü) Can yeniler; can değeri yarıdayken, bu miktar %200 artar.
  Kan Bedeli: Aatrox her üç saldırıda bir 60/95/130/165/200 (+100% ek Saldırı Gücü) ilave fiziksel hasar verir ve Can kaybeder .

  Azap Kılıcı
  Bedel: Mevcut Can değerinin %5 kadarına mal olur
  Menzil: 1000
  Aatrox kılıcının gücünü ortaya çıkararak tüm rakiplerin hasar görmesine ve yavaşlamasına yol açar.
  Aatrox kılıcının gücünü ortaya çıkararak isabet alan tüm rakiplerin 75/120/165/210/255 (+60% Yetenek Gücü) (+60% ek Saldırı Gücü) Büyü Hasarı almalarına ve 1.75/2/2.25/2.5/2.75 saniye süreyle %40 yavaşlamalarına yol açar.

  Kıyım
  Bedel: Bedelsiz
  Menzil: 550
  Aatrox rakiplerinin kanını çekip çevresindeki tüm rakip şampiyonlara hasar verirken, kısa süreliğine Saldırı Hızı değerinde artış ve ilave Saldırı Menzili elde eder.
  Aatrox rakiplerinin kanını çekerek etrafındaki tüm rakip şampiyonlara 200/300/400 (+100% Yetenek Gücü) büyü hasarı verir ve 12 saniyeliğine Saldırı Hızı değerinde %40/50/60 artış ile 175 Saldırı Menzili elde eder.


  Aatrox, Darkin adıyla bilinen bir ırkın son beş üyesinden biri olan efsanevi bir savaşçı. Devasa kılıcını büyük bir zarafet ve ustalıkla taşıyor, üzerine gelen orduları biçerken, büyüleyici bir görünüm arz ediyor. Aatrox'un canlı gibi duran kılıcı, karşısında düşen her rakibin kanını içerek sahibini güçlendirip, çıktığı kıyım seferini ateşliyor.

  Aatrox hakkındaki bilinen ilk öykü, yazılı tarih kadar eski. Bu öykü, sadece Müdafîler ve Büyücü Krallar olarak bilinen iki büyük taraf arasındaki savaşı anlatıyor. Büyücü Kralların kazandığı ezici galibiyetler, rakiplerini ebediyen yok olmanın eşiğine getirmişti. Son çatışmada, Müdafîler ordusu sayıca azdı, yorgundu ve silahsızdı. Yenilgi kaçınılmaz görünüyordu.

  Tüm umutlar tükenmişken, Müdafîlerin arasında Aatrox belirdi. Birkaç kelimeyle askerleri kanlarının son damlasına kadar savaşmaya sevk ettikten sonra, kendini savaş alanına attı. Varlığı, ümitsiz haldeki savaşçılara esin kaynağı oldu. Başlangıçta, bu meçhul kahramanın düşmanları katledişini ağızları açık izlediler; bedeni ve kılıcı tek bir varlıkmışçasına, uyum içinde hareket ediyordu. Kısa süre sonra, savaşçılar kendilerini dövüşmek için yanıp tutuşur halde buldular. Aatrox’un peşinden çatışmaya daldılar; her biri, on kişinin gücüyle dövüşüyordu. Sonunda, mucize olarak tanımlanabilecek bir zafer elde ettiler.

  Aatrox o savaştan sonra ortadan kayboldu; ama Müdafî ordusunun keşfettiği öfke için aynı şey söylenemezdi. Kazandıkları şaşırtıcı zafer, yenilerini doğurdu. Sonunda evlerine döndüklerinde, kahraman gibi karşılandılar; ama tüm uygarlıklarını yok olmaktan kurtarmalarına rağmen; karanlık, her bir savaşçının zihninde yer etmişti. İçlerinde bir şeyler değişmişti. Zamanla, savaşa dair anıları silinip gitti; yerini ise kasvetli bir gerçek aldı: yaptıkları kahramanlık, aslında kendi elleriyle işlenmiş birer vahşet suçuydu.

  Buna benzer öyküler, pek çok kültürün efsanelerinde yer etmiş halde. Hepsine inanmak gerekirse, Aatrox'un varlığı, tarihin en önemli savaşlarından bazılarının gidişatını değiştirmiş olmalı. Bu öyküler onu karanlık devirlerde gelen bir kurtarıcı olarak anlatsa da, Aatrox'un gerçek mirası, çatışma ve savaşla dolu bir dünya olabilir.

  ''Bazıları onur için savaşır, bazıları şan için. Önemli olan tek şey, savaşman.''
  -- Aatrox

  Tanıtım(İngilizce)

  Giriş Animasyonu Ve Müziği


  - - - Updated - - -
  @
  [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
  Bekleniyorsun


  --------------------------------------------------------------------
  Bir önceki konumuz olan «Counter Hero List<Sabitlik>» konumuzunda ilginizi çekeceğini düşünerek incelemenizi tavsiye ederiz.

 2. #2
  Bütün sihirdarları tek konuda açarsanız sabit olması mümkün olabilir.


  --------------------------------------------------------------------

 3. #3
  Peki Tüm sihirdarları Açıp 1 Konuda Linklerini Toplamasam Sabit olurmu?
  @
  [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]


  --------------------------------------------------------------------

 4. #4
  Tüm sihirdarların tanıtımını 1 konuda toplasanız sabit olur.


  --------------------------------------------------------------------

 5. #5
  Bu rehber değilki. Özellikleri hikayeyi vs zaten herşey kopyala yapıştır.


  --------------------------------------------------------------------

 • UYARILAR
 • 5651 sayılı kanunun ilgili maddesine göre üyeler yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
 • SİSTEM BİLGİLERİ
 • vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd © 2014
  Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.1