12 SonSon
 1. #1

  Point Blank Exp Kasma Yolları  --------------------------------------------------------------------
  Öncelikle ünvan slotlarına çalışmanız lazım. Bunun içinde kart almalısınız kart içinde para ve para için bıkmadan usanmadan, yemeden içmeden ve tuvalete gitmeden oyun oynamak. İşin bu kısmı gerçekten problem. Çünkü en verimli çağında gençlerimiz oyunlar önünde heba oluyor. Suyunu çıkarmadan günün belirli saatlerinde oynayan oyuncularımızı alnından öpüyor ve diğerlerinin de bir an önce hayatlarını bir düzene sokmaları konusunda uyarıyoruz.

  Gelelim XP kasmaya.

  1). FAKE XP KASMA

  Son günlerde en çok tercih edilen yöntem, Yeni başlayanların bulunduğu Er Meydanı sunucularında Fake XP kasma yöntemi. Önermiyoruz, banlanma sebebi olabilir diyoruz ve sadece bilgi amaçlı paylaşıyoruz.

  Nasıl Yapılır?

  Önce Er Meydanı sunucularından birine girin ve alttaki gibi Yoketme helispot arayın. Bunları alt alta listelemek için en üstten Mod sütununa 5-6 kere basın ve aşağıya doğru kaydırın. Alttaki gibi alt alta fake odaları göreceksiniz. Bu odaların 09 a 1 kişi olduğuna dikkat edin. Örnekteki odalar doludur. Ya boşalmasını bekleyin yada 08/09 bulup hemen odaya dalın ve hazır deyin. Karşıda rütbesiz bir fake bekliyor olacaktır.
  Oyuna girer girmez düşman helikopterine doğru saldırıya gidin. Eğer çok iyi atışlar yaparsanız %5 fazladan xp alırsınız. Bir kez dahi sıksanız 120XP den aşağı almazsınız korkmayın. Yeter ki sıkmış olun. 1 bazuka ve 1 45 li tüfekle 2 kez %5 alabilisiniz.
  Helikopter patlayınca fake kendisini odadan hemen atar ve sonuç aşağıdaki gibi. Hemen hazır olun ve tekrar girin.
  Ortalama 20 saniyede bir minimum 120 exp cebinizde.  2). GÖREV KARTLARI İLE XP KASMA

  Bu yöntem yasal olan yöntem. Çünkü fake ile xp kasma şikayet edilirse banlanma sebebi olabilir. Bunun yanında fake ile xp almak sizi geliştirmez ve ezik muamelesi görebilisiniz.

  En güzel yöntem görev kartlarıdır. Hangi görev kartını kullanmanız gerektiğini siz belirleyin. Eğer sniper'da iyiyseniz destek görev kartı, aug'da (taaruz tüfeklerinde) iyiyseniz taarruz görev kartı, P90 MCS gibi hafif tüfeklerde iyiyseniz işgal görev kartı alın. Zaten iyiyseniz kartların bitmesi çok kolay. Sonuç en az 2000 xp. (tüm kartların bitiminde)  3). SLOT KAPATMA

  Rakipleri karşıya alıp slot kapama. Büyük ihtimalle daha önce böyle bir oda da bulundunuz ve yenildiniz Genelde böyle olur. Bir yada iki kişi karşıdadır ve diğer slotlarını kapatır. Karşıya 8 kişiyi alır ve maç başlar. Onlar herkesi öldürür herkes 1-2 kişiyi öldürür. Doğal olarak onların sayısı hep yüksektir. Maçı kazansalarda kazanmasalarda en çok xp yi onlar alır çünkü çok adam vururlar. Bu şekilde düzgün oynarsanız;

  kütüphanede TDM ile en az 600 XP

  Burningde Kanasda 700XP cebinizde


  4). BONUS HARİTALARI TAKİP ETME

  En Çok XP Getiren Haritalarda Oynama

  Genelde PB etkinlik sebebiyle bazı haritalarda fazladan XP verir. Mesela Downtown %20 XP diye en üstte yazı kayar. Bu haritaları takip etmek size kazandırır.

  5). PATLATMA

  Patlatma maçlarına katılma

  Lux Villa ve DownTown Çöl fırtınası gibi haritalarda patlatma maçları her zaman çok xp getirir. Terörseniz bomba kurun, polisseniz bombayı çözmeye çalışın. Maç sonunda çok adam vurmamış olsanızda fazla xp alırsınız.


  Sizinde özel taktikleriniz varsa yorum kısmından yazın yayınlayalım...


  Not: Alıntıdır
  DipNot:Biliyorsanız belirtmeyin bilmeyenler için yaptım
  Bir önceki konumuz olan «Forum Exe İnceleme $Cho$» konumuzunda ilginizi çekeceğini düşünerek incelemenizi tavsiye ederiz.

 2. #2
  Teşekkürümü verdim.

 3. #3

 4. #4
  Enes,alıntı konuya teşekkür vermeni beklemezdim.

 5. #5
  Alıntı Olduğunu Belirtim

12 SonSon

Benzer Konular

 1. Point Blank Hızlı Exp Kasma Yolları
  By Depsobebeq in forum Point Blank
  Cevaplar: 1
  Son Mesaj: 27-04-13, 20:38
 2. Point Blank Seri Exp Kasma
  By fvd in forum Point Blank Oyun Rehberi
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 19-04-13, 18:37
 3. Point Blank Fake exp Kasma
  By ByBrother in forum Point Blank
  Cevaplar: 43
  Son Mesaj: 04-04-13, 16:40
 4. point blank kolay kasma
  By egeacay12 in forum Sanalika
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 07-09-12, 15:50
 5. Point Blank Exp Kasma Yolu
  By istiklal35 in forum Point Blank
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 22-04-12, 10:27
 • UYARILAR
 • 5651 sayılı kanunun ilgili maddesine göre üyeler yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.
 • SİSTEM BİLGİLERİ
 • vBulletin® Jelsoft Enterprises Ltd © 2014
  Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.1