Öncelikle Hacker Typer Nedir Onu Söyliyeyim:

Kodlama konusunda pek bir şey bilmiyorsunuz ancak hava atmak oldukça hoşunuza gidiyorsa, arkadaşlarınızı ve bazı tanıdıklarınıza da biraz hava atmak istiyorsunanız sizi Hacker Typer'la tanıştıralım.

Hacker Typer'ı açıp klavyenize rastgele tuşlara bassanız bile ekranda oluşacak olan Linux kodları sayesinde monitörünüze bakacak olan biri sizin gerçekten de kodlama konusunda yüksek lisans yaptığınızı ya da tanrı vergisi bir yeteneğinizin olduğunu düşünebilir. Tabii burada her şeyi Hacker Typer'dan beklemeyin biraz sizin ikna yeteneğiniz biraz da rol yapabilme yeteneğinizi de kullanmanız gerekiyor Yazma ekranında f11 ile tam ekran'ın tadını çıkartabilirsiniz..

Nasıl Kullanılır:

İlk önce hackertyper.net sitesine giriyoruz sonra hiç bir şeye karışmadan pageTitle da hacker typer yazan yere Placking Skills yazıyoruz ve hack butonuna tıklıyoruz ve sonra kullanıma hazır olur..

Not: Bu bilgisayar için geçerlidir...

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
Bir önceki konumuz olan «Mobil İşletim Sistemleri Hakkında Bilgiler & Tercih Rehberi» konumuzunda ilginizi çekeceğini düşünerek incelemenizi tavsiye ederiz.