Eskinin tek kanallı siyah beyaz televizyonlarından günümüz hd yayınlarına kadar geçen sürede gözlenen gelişim gerçekten inanılmaz boyutlardadır. Televizyon yayınlarda gözlenen bu inanılmaz değişim teknoloji ile paralel olarak ilerlemiş ve hızını asla kaybetmemiştir.

Ülkemizde hd ve kaliteli yayın denildiğinde akla gelen ilk kuruluş olan Digiturk ülkemizin TV anlayışını kökten değiştirmiştir. Ülkemizin ilk özel TV kuruluşu olan Digiturk faaliyetine başladığı ilk günden itibaren kendini sürekli olarak geliştirerek günümüz TV dünyasındaki yerini sağlamlaştırmıştır. Digiturk’ün diğer TV kuruluşlarından en önemli avantajı farklı paketler sunması ve ülkemiz sporseverleri için en önemli kanal olan lig tv’ye sahip olmasıdır.

Ülkemiz erkeklerini futbola düşkünlüğü göz önüne alındığında Digiturkün üye sayısının neden bu kadar fazla olduğu bir kez daha anlaşılmış olur. Digiturk üyelik açısından kullanıcılarını her zaman mutlu edip belli aralıklar ile hediyeler sunduğundan kolay kolay üye kaybetmemektedir. Ayrıca sadece spor paketi değil daha birçok belgesel ve sinema paketi de sunulması Digiturkün ülkemizin her tür insanı tarafında sevilmesine ve tercih edilmesine neden olmaktadır. Her türden zevke uygun fiyatlar ile karşılık veren bu kuruluşun ülkemizde sıklıkla tercih edilmesinin bir diğer nedeni de müşteri memnuniyetidir. Cihaz ya da sistemde oluşabilecek en küçük bir arızada bir telefonla hemen evlere gelip arızayı onaran teknik servis elemanları müşterilerin diğer firmalarda karşılaştıkları zorlukları onlara yaşatmamaktadır.

Digiturk ülkemizin bu konuda bayrak taşıyıcı rolündeki kuruluşu olduğundan birçok yeni teknolojiyi de ilk kez ülkemize getiren kuruluş olmuştur. Digiturk play adıyla anılan sistemde artık televizyonlarınızda sahip olduğunuz üyeliği hem cep telefonunuza hem bilgisayarınıza hem de tabletinize de paylaştırabilir evde olmadığınız zaman mobil cihazlarınızdan yüksek kaliteli Digiturk keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.