• Tüm Banlar Kaldırılmıştır Sizi Tekrardan Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız
  • Moderatör Başvurularımız Başlamıştır Sizide Aramızda Görmekten Şeref Duyarız
reseller hosting
vds sunucu
Reklam , soru ve şikayetleriniz için yonetim@forumexe.com

GTA 6 Oyununda Olması Gerekenler

zula altın
Katılım
23 Haz 2015
Mesajlar
22
Tepkime puanı
2
Puanları
3
Yaş
22
  • Konbuyu başlatan
  • Moderatör
  • #1
GTA 5, günümüzde halen gelişmeye devam eden bir oyun. GTA 6’nın senaryo hazırlıklarının doğrulanmasının ardından oyunun çıkışının da yaklaştığı belli olmuştu. GTA 5, 2011 yılından beri bilinen bir oyun, 2013 yılında çıkan bir oyun olsa dahi PlayStation 5 oyun konsoluna da gelerek 2021 yılında yenilenen haliyle çıkış yapacak. Peki GTA 6’dan ne bekleniyor?
Sitting in Franklin's Safe House With Any Character [Menyoo] - GTA5-Mods.com

GTA 6 Oyununda Olması Gereken Özellikler​

GTA 6, GTA 5’e göre daha farklı ve daha fazla özellik ile gelecektir elbet. Oyuncuların beklediği özellikler arasında dinamik bir dünya yapısı yer alıyor. Örneğin şehirlerin gelişimi, yeni inşaatlar, yeni binalar, açılıp kapanan fuarlar vs. Bu gibi dinamik bir dünya yapısı oyun dünyasını canlı tutacaktır.
Oyuncuların GTA 6’dan beklediği bir diğer özellik daha fazla etkileşim ve RPG olmaktadır. Diğer karakterler ile etkileşime geçmek, onlarla konuşmak ve arkadaş olup ilişkiyi yükseltmek gayet güzel bir tecrübe olabilir. Bir diğeri ise objelerle etkileşime geçmek. GTA 5’te olsa dahi yalnızca bazı eşyalar için geçerliydi. Herhangi bir sandalyeye oturmak, çeşitli eşyaları kullanmak ve bunun gibi detaylar GTA 6 için oldukça etkili özellikler olabilir.
 
Üst