• Tüm Banlar Kaldırılmıştır Sizi Tekrardan Aramızda Görmekten Mutluluk Duyarız
  • Moderatör Başvurularımız Başlamıştır Sizide Aramızda Görmekten Şeref Duyarız
reseller hosting
vds sunucu
Reklam , soru ve şikayetleriniz için yonetim@forumexe.com

League of legends PBE Nasıl Başvurulur

zula altın

#Dreamenemy

WE LIVE IN KINGDOM OF BULLSHIT
Merhabalar arkadaşlar bu konumda sizlere league of legends resmi sunucuları tarafından bize saglanan pbe yani public beta environment adlı sunucu nedir ve başvuru kriterleri nelerdir bunu anlatacagım bu bölümde pbe ile ilgili önceden açılmış konu oldugunu biliyorum lakin sistem degiştiginden dolayı tekrardan açma hissiyatına kapıldım öncelikle nedir bu pbe?

-PBE Ortamı riotgames'in resmi sunucularından biridir peki bu sunucu neden açılmıştır birçok oyunun beta sürümlerini bir kaçımı oynamışızdır bu sürümlerde oluşan bugları ve degerlendirmeleri oyunun kurucularına bildiririz burasıda aynı sistem örnegin ana sunuculara yani bizim oynadıgımız sunucuya bir şampiyon,kostüm,dengelemeler,arayüz degişikligi gelmeden önce herzaman PBE ortamına eklenir ve bu ortamda en iyi tester olan insanlar tarafından oynanıp riotgames'in sadece pbe için açtıgı panolarda diger oyuncular ve riotgames çalışanları yani rioterlar tarafından tartışılır ve bu buglar düzeltilir eger çogunluk bu oyun modunu begenmezse oyunmodu veya kostüm kaldırılır briçok türk oyuncu için bu server bedava KOSTÜM ve ŞAMPİYONDAN oluşmaktadır dogru şampiyonlar ve kostümler 1 ip ile satılmakta lakin önüne gelen her oyuncu PBE ortamında bir tester olamıyor peki nedir bu PBE ortamının kriterleri

RESİMLERİ TAMAMEN GÖRMEK İSTİYORSANIZ ÜSTÜNE TIKLAYINIZ

-Öncelikle hesabınız Kuzey Amerika-Ab Batı-Ab Dogu serverlarında olması zorunludur yoksa başvuru yapılamıyor
-bazı söylentilere göre bu servera sadece 30 lvler başvuru yapabiliyormus tabiki büyük bir yalan 1 lvl olsa bile başvurunuzu yollaya biliyorsunuz tabiki kabul edilirmisiniz onu biz bilemeyiz
-ayrıca ki bu dogru olduguna eminim oyundaki flame oranınıza göre yani sinir küfür ve birçok unsura göre kabul edilmeye biliyormuşsunuz ki bu söz riotgamesden alınmıştır "
Topluluğumuza yararı dokunan oyuncuları aradığımızı unutma.
"

-Öncelikle Hangi Sunudan Giriyorsanız Yani Başvuracaksanız Osunucunun Pbe Bölgeisine Gitmelisiniz Ben Euw'den Başvuracagım

Avrupa Batı Başvuru Linki

Kuzey Amerrika Başvuru Linki

Avrupka İskandinav Dogu Başvuru Linki

-Bu arada küçük bir hatırlatma pbe serverları bizden uzakta oldugu için ve tek sunucu oldugu için nereden kayıt olursanız olun sizi aynı sunucuya aktarıyor ve türkiyeden hangi internet bagdaştırıcısıyla girerseniz girin hertürlü pinginiz yüksek olacaktır

-Ardından İ Want To Help Butonuna Tıklıyoruz Ve Bizden Euwdeki Hesap İsim Ve Şifrenizi İsteyecektir

-Giriş Yaptıkdan Sonra Aşşagıda Yazan İ Want To Be A Tester Butonuna Basark Başvuru Kısmını Tamamlamış Olacaksınız

-Peki Kaç Ay Sonra Cevap Gelecek Ben 30 lvl çelıncır :p hesabım ile başvurdukdan sonra yaklaşık 3 ayda cevap vermişlerdi cevap geldikden sonra aynı sayfaya girip 3. adıma geçmiş oluyorsunuz ve bu adımda kullanıcı adınızı ve iki kere şifrenizi giriyorsunuz ardından son aşamada ise pbe nin özem istemcisini indirerek pbenin keyfini çıkartmaya başlaya bilirsiniz

-peki bu pbe nasıl biryer hemen size birkaç fotograf ile açıklıyayım örnegin yeni gelecek market sisteminin spoilerini vermiş olayım

-peki bu pbede herşey ücretsizde nasıl oluyor bu iş anlatayım
-ilk girdiginizde normal bir şekilde nickinizi giriyorsunuz ve 0 rp ve 0 iniz oluyor lakin sadece bir ama bir oyuna girip bot attıgınız an hemencecik 30 lv ve yüklü bir miktarda rp ile skin elde edebiliyorsunuz emek konusudur tüm yazılar tamamen bana aittir unutmayın tkaım oyunu OP!

NOT:Benim düşüncem yakında tr serveri için başvurular açılacaktır nereden takıldın bu fikre derseniz bu son zamanlarda dereceli seçim felan fextech gibi özellikler ilk tr sunucusuna geldi neden böyle birşeyler yaptıalr derseniz bence türklerin geridönüşü fazla oldugundan türkelrin geridönüşlerini daha fazla degerlendiriyorlar yani coming soon

Son düzenleme:
Cevap: League Of Legends PBE {public beta environment}

Teşekkürler.

Resimler kırıktır Düzeltirseniz sevinirim..

İyi forumlar.

Troyn

Savaşan, kaybedebiIir. Savaşmayan, çoktan kaybetmi

Cidden Benim Bile Bilmediğim Birkaç Şey Yazmışsın Tebrik Ederim Beğendim

MortaL

, Düzlükte kurt ulusa, evde itin bağrı sızlar..

Resimlerde imgur yerine başka site kullanırsan iyi olur DNS adreslerindeki farklılıklardan dolayı bazılarında gözükmeyebilir. [MENTION=1797543]#Dreamenemy[/MENTION]

Konun için tşklr, ellerine sağlık ; yararlı bir konu olmuş :kahve:

Teşekkürler.. (stn)

Teşekkürler :)

#Dreamenemy

bir kaç adet pbe özel fotograf eklendi yeni market hakkında spoiler verildi :D :D

ErenDayi

Tonight We Hunt

güzel konu, teşekkürler. bende başvuracağım

ria

Teşekkürler

PBE konusunda bütün merak edilenleri yazmışsınız güzel konu.

#Dreamenemy

PBE konusunda bütün merak edilenleri yazmışsınız güzel konu.

tüm bildiklerimi forumexe üyeleriyle paylaşmaya çalıştım umarım başarılı olmuşumdur

Teşekkürler.